Paris Trip
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Paris Trip

Forum για όσους συμμετείχαν στην εκδρομή στο Παρίσι
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 Όλοι trendy

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
gio_leivadia10

gio_leivadia10


Αριθμός μηνυμάτων : 284
Ηλικία : 33
Location : Levadia Voiotia
Registration date : 24/10/2007

Όλοι trendy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Όλοι trendy   Όλοι trendy Icon_minitimeΔευ Μαρ 10, 2008 3:06 pm

Λέω να κάνω ένα δυναμικό comeback με το serial των ημερών.ΣΥΡΙΖΑ....Μέσα σε ένα μήνα απο 4% στο 18%....Νομίζω ότι πρόκειται για μια μεγαλοπρεπέστατη φούσκα(που ελπίζω να μην είναι όμως).Όως φούσκα ήταν και το ΛΑΟΣ,το οπίο έπαιρνε σε κάτι δημοσκοπήσεις ως και 10% αλλά τελικά με το ζόρι μπήκε στη βουλή(καλά,εκεί ήλπιζα κιόλας να είναι φούσκα).
Ο νέος αρχηγός(επικεφαλής ή όπως αλλιώς)τραβαέι πρόσκαιρα κόσμο,σε αντίθεση με το συμπαγές ΚΚΕ,που στην πρώτη ευκαιρία θα ξαναφύγει.Το λάθος που κάνουν οι δημοσιογράφοι είναι το ότι νομίζουν πως προσλκύει νέους ψηφοφόρους,γιατί τον νιώθουν ένα απ αυτούς.Ε δε νομίζω να δουλεύει αυτός με 600 Ευρώ το μήνα!
Λοιπόν,εγώ αναρωτιέμαι πως πιστεύει ένας 30άρης ότι είναι αρκετά έμπειρος ώστε να γίνει πρωθυπουργος(θεωρητικά αυτό διεκδικεί κάθε κόμμα) όταν δεν θεώρησαν κάτι τέτοιο για τον εαυτό τους μεγάλες προσωπικότητες όπως Α. Παπανδρέου, Κ Καραμανλής, Χ. Φλωράκης κα.Η μόνη περγαμηνή που κουβαλάει(αν θεωρείται κάτι ιδιαίτερο),είναι οι καταλήψεις του 90,και το αναφέρει συνεχώς.Δεν θεωρώ ότι με εκφράζει,ούτε ότι είναι χαρισματικός πολιτικός,αλλά (κυρίως) ούτε ότι έχει αξιόπιστο και πρωτότυπο πολιτικό λόγο στην παρούσα φάση.
Σε γενικές γραμμές όμως τον κρίνω θετικά σε σχέση με την πλειοψηφία των υπολοίπων πολιτικώ(αν όχι όλων), και σε αυτό περιλαμβάνονται φυσικά και τα στελέχη του ΠΑΣΟΚ.Απλώς δεν είναι κάτι το τόσο φοβερό όσο τον παρουσιάζουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://viotia.blogspot.com
dark_velvet

dark_velvet


Αριθμός μηνυμάτων : 212
Ηλικία : 34
Location : thiva
Registration date : 24/10/2007

Όλοι trendy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όλοι trendy   Όλοι trendy Icon_minitimeΣαβ Μαρ 15, 2008 2:36 am

LOIPON DEN PROLAVAINO NA APANTISO OPWS THA ITHELA THA PW MONO AFTO : TO NA PISTEVEI KAPOIOS OTI TA KANALIA AFTHN THN STIGMH YPOSTIRIZOUN TON TSIPRA EINAI H PIO MEGALH AFELEIA POU EXO AKOUSEI O POLEMOS POU TOU GINETAI EINAI KATHIMERINOS KAI YPOULOS AFOU THELOUN NA TON PAROUSIASOUN SAN TON SAKH ROUVA THS POLITIKHS !(KENO PERIEXOMENOU) VEVAIA AFTO KAPOIOI TO THEROUN EVNOIA ... TI NA PO ?


KAI GIA NA PROLAVO FYSIKA KAI PIA SYRIZA DEN MOU LEEI TIPOTA TA ANOIGMATA PROS TA DEKSIA EINAI PANTA EPIKINDINA(VL PASOK ) GIA OSOUS DEN KATALAVAN O SYRIZA EVGALE HDH POLHTHRIO KAI MOLIS TORA ARXISE NA KATASTREFETAI ....... OPOTE PAEI
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://paristrip.forumgreek.com/
Somnio

Somnio


Αριθμός μηνυμάτων : 171
Ηλικία : 33
Location : Trikala
Registration date : 25/10/2007

Όλοι trendy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όλοι trendy   Όλοι trendy Icon_minitimeΚυρ Μαρ 16, 2008 12:50 pm

Βασικά ρε Γιώργο να ρωτήσω:Είσαι ο συνήγορος του διαβόλου ή μήπως ένας δογματιστής πασοκτζής που κάθε τι διάφορο του πασοκ το απορρίπτει?Μου κάνει εντύπωση ο τρόπος που αντιμετωπίζεις τα πράγματα...
Anyway....In the end it doesn't really matter...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
gio_leivadia10

gio_leivadia10


Αριθμός μηνυμάτων : 284
Ηλικία : 33
Location : Levadia Voiotia
Registration date : 24/10/2007

Όλοι trendy Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όλοι trendy   Όλοι trendy Icon_minitimeΚυρ Μαρ 16, 2008 3:54 pm

Ελεάννα...νομίζω κανένα απ τα δυο...
Σεραφείμ...συμφωνώ με το δεύτερο που λες...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://viotia.blogspot.com
 
Όλοι trendy
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Paris Trip :: Θέματα :: Γενική Συζήτηση-
Μετάβαση σε: